Výkup trezorů

Děláme pro Vás výkup trezorů a nebo i likvidace trezorů Váš starší, nepoužívaný nebo historický trezor. Když dosloužil, ztratili jste klíče nebo ho prostě již nepotřebujete.

Nejlépe nám rovnou pošlete jeden nebo dva obrázky trezoru jako náhled. K tomu v jakém je městě a patře. Možná Vaší představu o ceně, kolik za něj chcete.

Pošlete nám do mailu fotografii a uděláme Vám nabídku. Abychom Vám udělali zodpovědně nabídku, můžete přidat více informací, které pomohou:

  • Popis trezoru, o jaký se jedná model. Rozměr a odhadem hmotnost.
  • Náročnost stěhování je důležitý údaj. Máme vlastní stěhování, hodně trezorů lze poslat balíkovou službou a nebo nám ho můžete i přivést.
  • Fotografii trezoru. Alespoň jednu nebo jednu zvenku a jednu zevnitř. Pro představu stačí fotit telefonem.
  • Další věci, jako jestli je trezor zamčený, poškozený nebo že prošel povodní a podobně...

Trezory, které nevykupujeme

Levné trezory, neprodejné trezory, neopravitelné a bankovní třeba s hmotností kolem dvou tun. Nepotřebné jsou trezory, které nemají dlouhou životnost a jsou vedeny jako spotřební zboží. Takové levně zakoupíte v hobby marketu, z Číny a podobně. Takové trezory, když se po dvou letech rozbijí a nebo ztratíte klíče, se zkrátka vyhodí a nesmí Vám to být líto.

Extra nekvalitní trezory

nekvalitní trezory

Když jste si koupili plechovku v hobby marketu za několik stokorun, nečekejte, že jí pošlete do druhého kola. Spotřební trezory jsou často svojí kvalitou postavené na několik málo roků. Nezáleží jestli jsou to klasické malé s plastovou elektronikou nebo rozměrm větší.

Extra těžké trezory

Někdy se lidé dostanou k bankovním trezorům nebo jim prostě zůstanou v pronajatém domě. Takové ty co už banka nepotřebuje, jsou i hodně přes tunu a nemají certifikát o bezpečnosntí třídě podle EN 1143. Banky je často nechávají zdarma, aby nemusely platit za likvidaci. Manipulace, stěhování je totiž vysoký výdaj. Když jste ochotni zaplatit za stěhování, nemusí to být špatný trezor. To je ale kus od kusu. Nabídnout můžeme likvidaci i náročnějších trezorů.