Trezory Praha

Trezory Praha

Trezory a Praha již od nepaměti

Trezory v Praze jsou uváděny již od samého začátku vývoje historických trezorů v devatenáctém století. Praha ale nebyla místem kde se trezory vyráběli. Samozřejmě, že se trezory v Praze možná vyráběli, ale hodně, až bych řekl převážná většina, výrobců trezorů si psalo Prahu jen do názvu, jako hlavního města na území České republiky. A u trezorů to nebylo jinak. Tenkrát v Rakousko Uhersku se uváděla Praha jako prestižní místo. Nevím jestli se třeba výrobce styděl za nějakou malou vesnici, nebo měl pocit, že nebude jeho výrobek dostatečně prestižní a nebo by ho prostě zákazníci obtížně hledali. Dnes už nenajdete žádné pozůstatky po kancelářích výrobců trezorů v Praze.

V dnešní době trezory a Praha

V Praze jsou v dnešní době trezory také. Trezory jsou v Praze ale pouze prodávané, do Prahy se stahují obchodníci. Když se řekne Praha každého napadne, že tam lidi zaplatí více peněz za stejné zboží, mají vyšší výplaty a prostě neradi vyjíždí z Prahy. Klienti v Praze tedy platí více peněz za stejné zboží a ještě od lidí, kteří vetšinou jsou jen obchodníci bez hlubších znalostí. Trezory Praha

Žádný trezor v Praze

Praha a trezory

nebyl vyroben. V lepším případě se v Praze prodávají trezory vyrobené u českých výrobců. Výrobců trezorů je v Čechách jen několik a žádný není z Prahy. Horší varianta je, že v Praze koupíte trezor ze zahraničí. Trezory se tlačí do Prahy z Polska, Rakouska a Číny. To jsou produkty, které není možné doporučit. Už mnoho lidí v Praze si naběhlo. Trezor s kvalitní značkou by mohl být například z Neměcka, Francie nebo Finska, kde je pár kvalitních výrobců.

Praha a naše služby okolo trezorů

  • Stěhování trezorů v Praze
  • Servis trezorů Praha
  • Nábytkové trezory Praha
  • Praha a trezory do zdi

Stěhování trezorů Praha

Jezdíme do velice často Prahy a stěhujeme trezory pro pražské klienty. Oblíbili si nás pro diskrétnost, ceny a šikovné zaměstnance. Máme klienty, firmy, organizace, soudy, kteří pro stěhování trezorů v Praze preferují stále jen nás. Příkladem mohou být například zlatníci, banky nebo armáda. Stačí nám poslat nezávazně poptávku a my pro Vás uděláme nabídku s cenou a termínem. V Praze máme velice dobré reference. Například banky, ministerstva a nebo Pražský Hrad.

Kotvení trezoru Praha

Kotvení trezorů provádíme po celé republice. Nejčastěji při dodání nového trezoru, ale je možné si objednat v Praze jen kotvení trezoru. Pro pražské zákazníky můžeme udělat zajímavou cenu. Cena záleží na konstrukci trezoru a na materiálu stavby. Základní kotvení, které je vhodné pro 80% všech trezorů, vychází orientačně na 1.500 - 3.000,- Kč bez daně (s dopravou, materiálem, úklidem). Cena kotvení trezoru Praha se řídí podle individuální nabídky.

Prodejny trezorů Praha

trezory v Praze

V Praze jsou jen prodejci trezorů. Protože jsou vysoké nájmy mají i malé prostory a zázemí. Služby okolo trezorů proto trpí. Prodejce trezoru tak najímá další firmu na stěhování a rostou náklady. Také je velké nebezpečí, že o trezoru ví mnoho lidí. Stěhovací firmy také nemívají koncesi, že mohou pracovat s trezory! Naše sídlo 40 km od Prahy má tedy velké výhody. Nemáme natažené ceny trezorů ani služeb a velké zázemí se sklady a prodejnou trezorů. Naši zaměstnanci jezdí obvykle na několik akcí týdně a proto jsou velice zkušení ve stěhování trezorů v Praze. Být mimo Prahu a přesto kousek je tak pro nás velkou výhodou. Trezory nekupujete každý den, aby jste si nemohli kousek dojet.