jinova trezory

Trezory Praha

Trezory Praha

Trezory v Praze jsou uváděny již od samého začátku vývoje historických trezorů v devatenáctém století. Praha byla jedno z míst, kde se trezory vyrábějí. Slavní výrobci z Prahy byl například Karel Kauble a později Tresoria Stejně jako s Vídní, také Prahu si výrobci uvádděli pro prestiž značky. Mohli mít třeba jen kancelář firmy a výroba se prováděla jinde. Stejně jako dnes (2023) se trezory v Praze nevyrábí a jsou tam jen prodejci.

Trezory a Praha již od nepaměti

Samozřejmě, že se trezory v Praze vyráběli. Hodně, až bych řekl převážná většina, výrobců trezorů si psalo Prahu jen do názvu, jako hlavního města na území České republiky. A u trezorů to nebylo jinak. Tenkrát v Rakousko-Uhersku se uváděla Vídeň, Praha jako prestižní místa. Nevím jestli se třeba výrobce styděl za nějakou malou vesnici. Třeba měl pocit, že nebude jeho výrobek dostatečně prestižní. Že by ho prostě zákazníci obtížně hledali. Dnes už nenajdete žádné pozůstatky po kancelářích výrobců trezorů v Praze. I když známe ulice i čísly popisnými.

V dnešní době Trezory a Praha

V Praze jsou v dnešní době trezory také. Trezory jsou v Praze ale pouze prodávané. Do Prahy se stahují obchodníci. Když se řekne Praha každého napadne, že tam lidi zaplatí více peněz za stejné zboží. Mají vyšší výplaty a prostě neradi vyjíždí z Prahy. Klienti v Praze tedy platí více peněz za stejné zboží. Ještě od lidí, kteří jsou vetšinou jen obchodníci bez hlubších znalostí.

Praha a trezory

Výroba trezorů v Praze byla, ale vždy až do dneška bylo mít výrobu lokalitě s nižšími náklady. V lepším případě se v Praze prodávají trezory vyrobené u českých výrobců. Často z Moravy. Výrobců trezorů je v Čechách jen několik a žádný není z Prahy. Horší varianta je, že v Praze koupíte trezor ze zahraničí. Jsou to výrobci všeho. Vyrábí velké série a mají tedy zajímavou cenu. Trezory se tak tlačí do Prahy z Polska, Rakouska a Číny. Často několikrát přeprodané. To jsou produkty, které není možné doporučit. Už mnoho lidí v Praze si naběhlo. V lepším případě člověk ví, ž enikdy nedostane víc než za co si zaplatí. Trezor s kvalitní značkou by mohl být například z Neměcka, Francie nebo Finska, kde je pár kvalitních, provřených výrobců.

Praha a naše služby okolo trezorů

Stěhování trezorů Praha

Jezdíme do velice často Prahy a stěhujeme trezory pro pražské klienty. Oblíbili si nás pro diskrétnost, ceny a šikovné zaměstnance. Máme klienty, firmy, organizace, soudy, kteří pro stěhování trezorů v Praze preferují stále jen nás. Příkladem mohou být například zlatníci, banky nebo armáda. Stačí nám poslat nezávazně poptávku a my pro Vás uděláme nabídku s cenou a termínem. V Praze máme velice dobré reference. Například banky, ministerstva a nebo Pražský Hrad.

Kotvení trezoru Praha

Kotvení trezorů provádíme po celé republice. Nejčastěji při dodání nového trezoru, ale je možné si objednat v Praze jen kotvení trezoru. Pro pražské zákazníky můžeme udělat zajímavou cenu. Cena záleží na konstrukci trezoru a na materiálu stavby. Základní kotvení, které je vhodné pro 80% všech trezorů. S dopravou, materiálem a úklidem. Cena kotvení trezoru Praha se řídí podle individuální nabídky.


Prodejny trezorů Praha

V Praze jsou jen prodejci trezorů. Protože jsou vysoké nájmy mají i malé prostory a zázemí. Služby okolo trezorů proto trpí. Prodejce trezoru tak najímá další firmu na stěhování a rostou náklady. Také je velké nebezpečí, že o trezoru ví mnoho lidí. Stěhovací firmy také nemívají koncesi, že mohou pracovat s trezory! Naše sídlo 40 km od Prahy má tedy velké výhody. Nemáme natažené ceny trezorů ani služeb a velké zázemí se sklady a prodejnou trezorů. Naši zaměstnanci jezdí obvykle na několik akcí týdně a proto jsou velice zkušení ve stěhování trezorů v Praze. Být mimo Prahu a přesto kousek je tak pro nás velkou výhodou. Trezory nekupujete každý den, aby jste si nemohli kousek dojet.

zpět | domů

Kontakt

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?


průvodce světem trezorů

Kam umístit trezor?


nejčastější umístění

7 závažných chyb!


při používání trezoru

Bezpečnostní třídy


hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?


co uložit do trezoru

Jak si vybrat zámek?


trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně


jak si vybrat?