Trezory na šperky

Může to být úplně obyčejný trezor na uložení šperků, mincí, zlatých slitků v obchodě. Druhá možnost je uložení osobních šperků. Takové domácí trezory na šperky umíme vkusně ozdobit. Podle přání klientů.

Bezpečnost trezorů na šperky

peníze v trezoru

Je to jako u všech ostatních trezorů. Bezpečnostní třída trezoru se volí podle ukládaných hodnot. Možná myselt trochu dopředu, že by se to mohlo změnit. Nejčastěji si klienti volí II. bezpečnostní třídu a vyšší. Více o třídách. Kromě hodnot je potom možné do takových trezorů ukládat zbraně nebo utajované materiály podle NBÚ.

Velikost trezoru na šperky

Zámky trezoru na šperky

Krásné trezory na šperky

Vnitřní dřevěné šuplíky

Natahovače hodinek

Hodinky mohou být v šuplíku volně nebo na sametovém polštářku. V nabídce jsou také natahovače na hodinky, které jsou přímo součástí trezoru. Umíme také dodat trezor na nějakou Vaší stávající skříňku s hodinkami a udělat připojení na zásuvku.

Lakování trezoru

trezor ozdobený na šperky

Křišťály od Swarowski

Například blokovací čep je možné ozdobit křišťály od firmy Swarovski. Je to moc pěkná úprava, která pozvedne trezor. Pro silnější efekt by měl být blokovací čep ještě galvanicky upravený. Lesklý chrom a odlesky křišťálů.

Trezor na šperky vyrobený podle náročných přání zákazníka. Trezor v sobě kombinuje vysokou třídu bezpečnosti, snadné ovládání bez údržby a příslušenství dodávající jinak strohému trezoru krásu a jedinečnost. Na trezoru je vidět hned několik nadstandardních věcí z oblasti příslušenství. Na první pohled byl požadavek na nenápadný trezor, který se ještě schová do vestavěné skříně, aby zbytečně neprovokoval nezvaného návštěvníka. Zvenku jsou tedy dominantou dva elektronické zámky, které ještě zvyšují už tak vysokou bezpečnost.

Teprve když se trezor otevře a rozsvítí se automaticky osvětlení shora a prosvícené police je vidět, že se nejedná o sériovou výrobu, ale o něco jedinečného. Trezor je primárně určen na šperky a pro ně je vybaven dřevěnými šuplíky, které na pojezdech vyjedou až před trezor a osvětlení svítí do každého z nich pro snadný výběr klenotu před plesem. Každý šuplík má svou vlastní vložku ze sametu a slouží různému účelu. Jsou zde šuplíky na prsteny, na hodinky, náramky a různé další šperky podle přání klienta.

Na dveřích trezoru je zrcadlo, aby usnadnilo výběr vhodného šperku. Základní plechové a nevzhledné police nahradil designér skleněnými, kterými navíc proudí světlo a vytváří silný dojem. Na trezoru je osázeno přes 500 křišťálů od firmy Swarovski, které bohužel nejdou vyfotit, protože objektiv fotoaparátu nezachytí nádherné odlesky, které vznikají lámáním světla na 13 ploškách každého kamínku o velikosti něco okolo jednoho milimetru.

Vyrobit takový trezor ve vysoké třídě bezpečnosti není otázka několika dní a ještě ho vyšperkovat tímto způsobem zabere nemálo času, ale ve finále si myslím, že na něco tak unikátního se vyplatí počkat. Po vyrobení je samozřejmostí doprava až do místa a nastěhování podle přání klienta. 800kg bylo nastěhováno během půl hodiny a po následném přikotvení se mohl předat majitelce během hodiny.