jinova trezory

Jak stěhujeme trezory

novinky ze světa trezorů

Chcete se pustit do stěhování trezoru? Na této stránce vám ukážeme nějaké zajímavé akce, co jsme zažili my. Asi vás to jen tak nenaučíme, potřebujete stoje a pomůcky. Stručněji řečeno: kontaktujte nás s požadavkem, fotografií trezoru. Naučit někoho stěhovat není asi na chcvilku a lepší je jednou vidět jak stěhujeme trezor než abych vám o tom vyprávěl deset hodin.

Trezor 3 tuny k likvidaci

stěhování tunových trezorů

Stěhování trezoru dělá v republice více lidí. Stejně tak stěhování průmyslových strojů. Když ale jedna společnost měla trezor v pokladně v patře, zavolala odborníky. Nebylo to vůbec snadné připravit. Nanosit do sklepa stojky a mraky dřeva. Potom se pro jistotu uřízly dveře. Odvezl je náš stěhovací tank po schodišti. Korpus odvést ke schodišti po rovině nebylo zase takové drama, jen mít něco co ho uveze a na to ho zvednout. K tomu běhat pořád do sklepa posouvat vypodložení stropu. Obrovská výhoda byla, že poslední schodiště ven pomohla těžká ještěrka. Po odvezení do šrotu jsme překavapeni, že dveře a korpus dohromady mají 3.150 kg. Na dvoře šrotu se musí ještě recyklovat. Rozebírá se na beton a železo.

Bankomat 1.000 kg po schodech

Při stěhování bankomatu je to úplně jiná práce než při stěhování trezoru. Takové bankomaty mohou mít i 1.300 kg. Konkrétně tady se stěhovalo tisíc kilo. Jiné je stěhování třeba proto, že se bankomat musí stěhovat jen nastojato, nesmí se naklonit. Potom je nepříjemné, že samotný už tak těžký trezor je obalený křehkou elektronikou a měkkými plechy, které se samozřejmě nesmí poškodit. Každé stěhování je náročné, ale extrém je když klient chce bankomat uprostřed schodů do výklenku.

trezor v bankomatu

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?