jinova trezory

Doprava trezorů

Nejoptimálnějším dopravním prostředkem v daném čase na určené místo za minimální náklady. Předáváme, doručujeme a přepravujeme trezory podle přání. Balíková služba vozí 31 kg a paletová uveze až 800 kg najedou. My nabízíme možnost přepravy nákladu o hmotnosti do 4.000 Kg, ale nejčastěji pro nás pracují dodávky, které uvezou 1.500 kg.

naložení trezoru

Osobní vyzvednutí trezoru

Osobní vyzvednutí u nás ve firmě volí zákazníci z okolí. Je to výhodné pro Berounsko, Příbramsko, ale často k nám jezdí i lidé z Plzně a Prahy. Někdy to klienti spojí s cyklistikou v přírodní rezervaci Brdy. Trezor Vám předvedeme, zabalíme a naložíme.

balíková služba trezor

Menší trezory balíkovou službou

Trezorové zámky, příslušenství a trezory do 30 kg se vyplatí zaslat v balíčku. Po celé ČR za stejnou cenu a také do celého světa. Balíkové služby dnes doručují do druhého dne, mají výdejní místa a vyberou třeba dobírku.

trezor na paletě

Doprava trezoru paletovou službou

S většími trezory se balíková služba nepopere a mohli by je poškodit. Zasílá se tedy zabalené na paletě. K vám přijede auto s hydraulickým čelem a řidič za pomoci adresáta složí za první dveře, do garáže apod. Často je možné u trezor vysadit dveře a rozdělit si břeměno na dvě.

snadné stěhování trezoru

Doprava trezoru od nás

Doprava trezoru od nás má spustu výhod. Je to v domluvený termín, nemusíte se o nic starat. Přijedeme anonymní dodávkou, je to rychlé a neděláme škody. Po instalaci trezoru je výhoda, že Vás někdo naučí pracovat se zámkem.

Doprava není problém, najde se vždy dopravní prostředek s odpovídající nosností. Horší je to při manipulaci s trezorem. Menší do 50 kg se dají dobře nosit nebo nosit ve dvou. Viděl jsem nosit i 300 - 500 kg, ale to musí být profesionálové a nadřou se. U nás se používá rudlík do 300 kg a nejčastěji trezory stěhuje pásový tank. Ten uveze 1.000 kg i po schodišti. Těžší trezory se pak stěhují hydralickou rukou, jeřábem nebo manipulátorem. Každá akce je jiná.

Nabídka balíkových a paletových služeb

Balíkové služby se v dnešní době hodně snaží, konkurence je silná a vítězně z toho vychází zákazník. Má kvalitní servis a širokou nabídku doplňkových služeb. Odvezou od obálky až po několik palet.

Vyzvednutí

Někdy jsou případy, že si vyzvedáváme něco mi u Vás.

Doručení na adresu

V určité lokalitě kurýr jezdí v obvyklou dobu, je možné to přesněji odhadnout.

Doručení do výdejních míst

Jsou místa, která spolupracují s přepravní službou. Jsem omezený otevírací dobou obchodu.

Doručení do boxů

Boxy bývají přístupné kdykoli a tak si tam mohu přijít jak se to hodí mě.

trezor kartou

Výběr dobírky

Kurýr co doveze balík také vybere peníze ať už v hotovosti nebo kartou.

Doručení dopolední, odpolední, večerní, sobotní

Hlavně ve větších městech je možnost doručovat i ve vybraný čas a to třeba i večer nebo v sobotu.

Pomoc s nastěhování a nastěhování

Například firma TopTrans nabízí pomoc s nastěhováním zásilky do 100 kg za aktivní pomoci adresáta a nebo i varianta bez pomoci adresáta.

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?