jinova trezory

Doprava trezorů

Nejoptimálnějším dopravním prostředkem v daném čase na určené místo za minimální náklady. Předáváme, doručujeme a přepravujeme trezory podle přání. Balíková služba vozí 31 kg a paletová uveze až 800 kg najedou. My nabízíme možnost přepravy nákladu o hmotnosti do 4.000 Kg, ale nejčastěji pro nás pracují dodávky, které uvezou 1.500 kg.

naložení trezoru

Osobní vyzvednutí trezoru

Osobní vyzvednutí u nás ve firmě volí zákazníci z okolí. Je to výhodné pro Berounsko, Příbramsko, ale často k nám jezdí i lidé z Plzně a Prahy. Někdy to klienti spojí s cyklistikou v přírodní rezervaci Brdy. Trezor Vám předvedeme, zabalíme a naložíme.

balíková služba trezor

Menší trezory balíkovou službou

Trezorové zámky, příslušenství a trezory do 30 kg se vyplatí zaslat v balíčku. Po celé ČR za stejnou cenu a také do celého světa. Balíkové služby dnes doručují do druhého dne, mají výdejní místa a vyberou třeba dobírku.

trezor na paletě

Doprava trezoru paletovou službou

S většími trezory se balíková služba nepopere a mohli by je poškodit. Zasílá se tedy zabalené na paletě. K vám přijede auto s hydraulickým čelem a řidič za pomoci adresáta složí za první dveře, do garáže apod. Často je možné u trezor vysadit dveře a rozdělit si břeměno na dvě.

snadné stěhování trezoru

Doprava trezoru od nás

Doprava trezoru od nás má spustu výhod. Je to v domluvený termín, nemusíte se o nic starat. Přijedeme anonymní dodávkou, je to rychlé a neděláme škody. Po instalaci trezoru je výhoda, že Vás někdo naučí pracovat se zámkem.

Doprava není problém, najde se vždy dopravní prostředek s odpovídající nosností. Horší je to při manipulaci s trezorem. Menší do 50 kg se dají dobře nosit nebo nosit ve dvou. Viděl jsem nosit i 300 - 500 kg, ale to musí být profesionálové a nadřou se. U nás se používá rudlík do 300 kg a nejčastěji trezory stěhuje pásový tank. Ten uveze 1.000 kg i po schodišti. Těžší trezory se pak stěhují hydralickou rukou, jeřábem nebo manipulátorem. Každá akce je jiná.

Nabídka balíkových a paletových služeb

Balíkové služby se v dnešní době hodně snaží, konkurence je silná a vítězně z toho vychází zákazník. Má kvalitní servis a širokou nabídku doplňkových služeb. Odvezou od obálky až po několik palet.

Vyzvednutí

Doručení na adresu

Doručení do výdejních míst

Doručení do boxů

Výběr dobírky

Kurýr co doveze balík také vybere peníze ať už v hotovosti nebo kartou.

Doručení dopolední, odpolední, večerní, sobotní

Hlavně ve větších městech je možnost doručovat i ve vybraný čas a to třeba i večer nebo v sobotu.

Pomoc s nastěhování a nastěhování

Například firma TopTrans nabízí pomoc s nastěhováním zásilky do 100 kg za aktivní pomoci adresáta a nebo i varianta bez pomoci adresáta.

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?