jinova trezory

Výkup trezorů

Děláme pro Vás výkup trezorů a nebo i likvidace trezorů Váš starší, nepoužívaný nebo historický trezor. Když dosloužil, ztratili jste klíče nebo ho prostě již nepotřebujete.

Nejlépe nám rovnou pošlete jeden nebo dva obrázky trezoru jako náhled. K tomu v jakém je městě a patře. Možná Vaší představu o ceně, kolik za něj chcete.

Pošlete nám do mailu fotografii a uděláme Vám nabídku. Abychom Vám udělali zodpovědně nabídku, můžete přidat více informací, které pomohou:

  • Popis trezoru, o jaký se jedná model. Rozměr a odhadem hmotnost.
  • Náročnost stěhování je důležitý údaj. Máme vlastní stěhování, hodně trezorů lze poslat balíkovou službou a nebo nám ho můžete i přivést.
  • Fotografii trezoru. Alespoň jednu nebo jednu zvenku a jednu zevnitř. Pro představu stačí fotit telefonem.
  • Další věci, jako jestli je trezor zamčený, poškozený nebo že prošel povodní a podobně...

Trezory, které nevykupujeme

Levné trezory, neprodejné trezory, neopravitelné a bankovní třeba s hmotností kolem dvou tun. Nepotřebné jsou trezory, které nemají dlouhou životnost a jsou vedeny jako spotřební zboží. Takové levně zakoupíte v hobby marketu, z Číny a podobně. Takové trezory, když se po dvou letech rozbijí a nebo ztratíte klíče, se zkrátka vyhodí a nesmí Vám to být líto.

Extra nekvalitní trezory

Koupíte si trezor v hobbymarketu za několik stokorun. Potom ho chcete prodat nám do dalšího kola? Co bychom si za něj mohli říct? Započítat dopravu k nám, rovnou k novému majiteli trezoru apod. To není úplně naše téma. Zkuste třeba nějakou internetovou akuci nebo bazar. Určitě se najde kupec. Jde jen o to říct si rozumnou cenu.

levný trezor
levný trezor z obchodu

Extra těžké trezory

Dělají nám to často banky, které si chtějí udělat volné místo například pro moderní trezor. Takové, kterých se chtějí zbavit jsou potom například krásné historické bez certifikátu. Stěhování je často nákladnější než hodnota takových trezorů.

Staré trezory

Mít něco je dobré, jen bych doporučil zjistit co máte a jakou má takový trezor bezpečnost. V ideálním přípoadě je to velikost, kterou chcete a má na vnitřní straně dveří výrobní štítek. Takový výrobní šítek Vám prozradí co máte za trezor a jakou má bezpečnost. Když štítek není, můžete se poradit s námi. Poslat třeba jednu fotku jako náhled. Lépe jednou zavřený a jednou otevřený, abychom ivděli jak masivní jsou dveře apod.

zpět domů

Kontakt

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?


průvodce světem trezorů

Kam umístit trezor?


nejčastější umístění

7 závažných chyb!


při používání trezoru

Bezpečnostní třídy


hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?


co uložit do trezoru

Jak si vybrat zámek?


trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně


jak si vybrat?