jinova trezory

Skartovani dokumentů

Naše společnost si vybudovala jméno na trezorech. Společně s trezory přichází důvěra v nás jako ve společnost, která nakládá citlivě s důvěrnými dokumenty. Zavedli jsme pro Vás tedy službu - likvidace písemností, obchodních smluv, databází zachycených v tištěné podobě, vyřazených dokumentů, účetních a daňových dokladů, vyřazených archiválií, povolebního skartu, pasů, občanských průkazů a podobně. Provádíme odbornou likvidaci jakýchkoliv dokumentů a to i utajovaných, datových nosičů i plastových průkazů. Tato služba je vhodná pro firmy a organizace, které potřebují najednou a bezpečně zlikvidovat velké množství libovolných tiskovin, archívů, účetnictví. Součástí této služby je protokolární převzetí dokumentů, jejich spolehlivá následná likvidace a vystavení příslušného potvrzení. Likvidace je naprostá a nenávratná. Provádí se v průmyslových skartovacích strojích, mletím nebo jedinečným rozvlákněním ve vodní lázni.

Skartování disket
Skartování pásků
Skartování kompaktních CD disků

Skartování archívů

Zabýváme se a snažíme se být nejlepší při likvidaci archívů, skladů a to i utajovaných, likvidujeme občanské a jiné průkazy, pasy v množství i několika set kilo, povolebního skartu apod. Jsme připraveni zajistit povinnosti řady institucí, které jsou dle Zákona o ochraně osobních údajů povinny bezpečně likvidovat data po lhůtě stanovené k jejich uchování. Nemůžeme konkurovat menším firmám při pravidelném skartu několika složek.

Znehodnocení dokumentů, CD nebo pasů

Máme několik vyzkoušených metod naprostého znehodnocení materiálů, které nám svěříte. Také se nebráníme použít metodu, kterou bude vyžadovat majitel skartovaného materiálu. Vlastníme průmyslový skartovací stroj, který rozdrtí papír na velmi jemné částečky. Pokud ani to by nestačilo, ničíme papíry ve vodní lázni, kde dojde k naprostému rozvláknění na kaši. Plastové karty, kreditní karty, občanské průkazy a například pasy se melou za sucha na velmi malé kousky. Datová média jsou na tom velice podobně a lze je také rozemlít a skartovat tak nevratně.

  • Skart papíru až na velikost 5x2mm
  • Rozvláknění ve vodní lázni
  • Drcení občanských průkazů, kreditních karet apod.
  • Recyklace nedůvěrných dokumentů
  • Třídění a vystěhování dokumentů
Skartované pasů
Skartování cd disků
Skartování tajných papírů
Skartování utajovaných dokumentů
Skartování dokumentů
zpět | domů

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?