Přestavovací klíč (klička) ke kombinačním zámkům

nastavení kombinačních zámků

se používá pro nastavení nové kombinace. Musíte znát původní kombinaci zámku, kterou nastavíte na šikmou risku a zastavíte na posledním čísle. Následně jde právě přestavovací klíč, klička volně vložit na zadní straně dveří do otvoru, který je označen samolepkou s diagramem, jak kličku vložit a jak s ní otočit. Různí výrobci zámků mají různý systém a proto také otočení kličkou na různé strany. Evropa používá v zásadě dva typy kliček od dvou výrobců.

Přestavovací klíč La Gard

je originálně vyráběn v černém provedení z kovové slitiny. Na průřezu je ve tvaru obloučku. Vyrábí se v různých délkách podle toho, jak je zámek hluboko ve dveřích trezoru. Podle typu zámku je také konec kličky s různými výřezy. Pokud potřebujete novou kličku k trezoru, poznáte tohoto výrobce, buď podle kruhové samolepky okolo přestavovacího otvoru, na které mívá svoje logo (LG), nebo při pohledu do otvoru pro kličku je vidět otvor v zámku v popisovaném tvaru obloučku.

přestavovací klička La Gard

Tříkotoučový zámek LG 3330, 3332, 1985, 3370

Klička pro nastavení kombinace u mechanických zámků LaGard. Vzdálenost zářezu je klasických 25mm. Podle hloubky uložení zámku ve dveřích se klička vyrábí ve dvou velikostech/délkách. Delší kličkou nastavíte všechny zámky. Celková délka kličky tak může být 90mm nebo 150mm. Vždy skladem.

přestavovací klíče, kličky

Čtyřkotoučový zámek LG 1947

Přestavovací klička k nastavení nové kombinace pro 4 kotoučové zámky. Se zářezem vzdáleným 30mm. Je trochu netradiční, moc těchto zámků není. Slouží pro trezorové zámky ve třídě C. Například LG 1947. Klička je pro přestavení nové kombinace u 4 kotoučových zámků. .

s&g

Přestavovací klíč Sargent & Greenleaf

je originálně vyráběna ve stříbrném provedení z kovové slitiny. Na průřezu má tvar kosočtverce s vystupujícím obdelníkem. Vyrábí se v různých délkách podle toho, jak je zámek hluboko ve dveřích trezoru. Pokud potřebujete novou kličku k trezoru, poznáte tohoto výrobce, buď podle kruhové samolepky okolo přestavovacího otvoru, nebo při pohledu do otvoru pro kličku je vidět otvor v zámku v popisovaném tvaru kosočtverce s obdelníkem.

klička Sargent & Greenleaf
The standard Sargent & Greenleaf change key (U8) is the most versatile change key in USA today. It works on the three wheel S&G 6700 Series, 8400 Series, 8500 Series, and 2937 locks. The S&G 4-wheel change key (U12) works on the four-wheel 6700 Series locks.
přestavovací kličky S&G
  • U 32 Dlouhý přestavovací klíč pro všechny čtyřkotoučové zámky.
  • U 09 Dlouhý přestavovací klíč pro všechny tříkotoučové zámky.
  • U 12 Standardní přestavovací klíč pro všechny čtyřkotoučové zámky.
  • U 08 Standardní přestavovací klíč pro všechny tříkotoučové zámky.