jinova trezory

Výroba trezorového klíče

Je možné vyrobit duplikát Vašeho trezorového klíče. Se zároukou se to ale vyrábí i se zámkem. Někdy když se vyrobí nový klíč musí se ještě lehce upravit, pilovat, aby byl stoprocentní.

U nás nekopírujeme trezorové klíče na počkání!
U staršího zámku doporučujeme vyměnit celý za podobnou cenu jako jeden nový klíč.

zámek na klíč

Nový zámek místo nového klíče

Když máte trezorový zámek na klíč už několik let a nebo se často používá je výhodnější vyměnit celý zámek. Dodáme Vám nový zámek a nebo rovnou namontujeme jako službu "na klíč". Je to v podsatě cenově hodně podobné a máte zase nový zámek v záruce. Když si necháte vyřezat klíč, zůstane Vám starý zámek.

bezpečnostní karta trezoru

Bezpečnostní karta ke klíči

Bohužel takhle to nefunguje. K trezorovým klíčům není bezpečnosntí karta. Kdo přijde do lepšího zámečnictví, tomu vyrobí duplikát klíče. Při dodání nového trezoru jste jediným majitelem klíčů, nemáme možnost dodat další podle nějakého čísla nebo databáze. Proto když svěříte klíč někomu a třeba ztratí důvěru, je lepší vyměnit celý zámek s novými klíči.

počítadlo

Počet trezorových klíčů

Standard jsou dva klíče k nově dodávaným trezorům a nebo k novému zámku. Je ale možné dodat libovolný počet. Často si zákazníci přejí 3 klíče. Když jich chcete ještě více, je už výhodnější mít třeba elektronický zámek.

ztracený klíč trezoru

Ztracený trezorový klíč

Může se stát, že ztratíte klíč od trezoru. Nevíte kde je. Víte, že vám vypadl někde venku. Může ho mít bývalí zaměstnanec apod. V takovém případě je více než doporučené vyměnit celý zámek za nový. Co nejdříve. Máte tak jistotu,že zase máte nové klíče jen vy, staré jsou k ničemu. Některé zámky jsou dokonce připravené na změnu jen klíče, můžete mít nové klíče připravené.

stroj na kopírování klíčů

Stroj na kopírování klíčů

Lepší zámečnictví mají stroj na kopírování klíčů. Na běžné vložky na vstupních dveřích a někdy také na trezorové klíče. Nestačí mít kopírovací stroj na klíče, ale ještě musí mít takový zámečník samotné nevyřezané klíče v požadované délce. Trezorové klíče jsou od 55 mm, běžné klíče jsou 65, 90 ,120 mm a setkáme se i se 180 až 300 mm dlouhými. Takové jsou jistě už na objendávku.

celková délka klíče

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?