jinova trezory

Trezory na šperky

Trezor na šperky je vyrobený podle náročných přání zákazníka. Trezor na šperky v sobě kombinuje vysokou třídu bezpečnosti, snadné ovládání bez údržby a příslušenství dodávající jinak strohému trezoru krásu a jedinečnost. Na trezoru je vidět hned několik nadstandardních příslušenství.

zavřený trezor

Teprve když se tezor otevře a rozsvítí se automaticky osvětlení shora a prosvícené police je vidět, že se nejedná o sériovou výrobu, ale o něco jedinečného. Trezor je primárně určen na šperky a pro ně je vybaven dřevěnými šuplíky, které na pojezdech vyjedou až před trezor a osvětlení svítí do každého z nich pro snadný výběr klenotu před plesem. Každý šuplík má svou vlastní vložku ze sametu a slouží různému účelu. Jsou zde šuplíky na prsteny, na hodinky, náramky a různé další šperky podle přání klienta.

měkký trezor se šuplíky
ozdobený trezor na šperky

Na dveřích trezoru je zrcadlo, aby usnadnilo výběr vhodného šperku. Základní plechové a nevzhledné police nahradil designér skleněnými, kterými navíc proudí světlo a vytváří silný dojem. Na trezoru je osázeno přes 500 křišťálů od firmy Swarovski, které bohužel nejdou vyfotit, protože objektiv fotoaparátu nezachytí nádherné odlesky, které vznikají lámáním světla na 13 ploškách každého kamínku o velikosti něco okolo jednoho milimetru.

čalouněný trezor na šperky
čalouněný trezor na šperky

Vyrobit takový trezor ve vysoké třídě bezpečnosti není otázka několika dní a ještě ho vyšperkovat tímto způsobem zabere nemálo času, ale ve finále si myslím, že na něco tak unikátního se vyplatí počkat. Po vyrobení je samozřejmostí doprava až do místa a nastěhování podle přání klienta. 800kg bylo nastěhováno během půl hodiny a po následném přikotvení se mohl předat majitelce během hodiny.

zpět | domů

Kontakt

Články zdarma

průvodce světem trezorů
nejčastější umístění
při používání trezoru
hlavní údaj při koupi trezoru
co uložit do trezoru
trezorové zámky
jak si vybrat?