Na dlouhé zbraně

Trezory na dlouhou zbraň v této kategorii odpovídají zákonu č. 13/2021 Sb. (před novelizací č. 119/2006) o uložení zbraní a navazujícíh. č. 217/2017 Sb. (dříve č.338 > č.347 > č.503). Všechny tři kategorie jsou certifikované také pro uložení cenností. Trezory na dlouhé zbraně jsou logicky rozděleny na tři kategorie, tak jak to nařizuje zákon:

uložení dlouhých zbraní v počtu do 10 kusů
Do 10 kusů
v bezpečnostní třídě Z2

Trezory na dlouhé zbraně
do 10 kusů

Trezory odpovídají aktuálnímu zákonu o zbraních a navazujícímu Nařízení vlády. Vyráběné pro potřeby lovců, sběratelů a všem kdo potřebuje uložit dlouhou zbraň. Splňují zákonné podmínky uložení zbraní a jsou navíc na uložení hodnot okolo 30.000 korun. Blokovací mechanizmus oddělený od zámku je velká výhoda. Zámek není tolik namáhán.

Prohlédnout
uložení dvaceti dlouhých zbraní
Do 20 kusů
v bezpečnostní třídě 1

Trezory na dlouhé zbraně
do 20 kusů

To, že můžete do těchto trezorů uložit 20 zbraní není to nejdůležitější. Hlavní předností je vyšší zabezpečení trezorů NA. Jsou tedy vhodné na uložení dalších cenností. Konkrétně hodnoty od 100 tisíc až do 1 milionu podle dalšího zabezpečení na místě. Trezory jsou na uložení dražších zbraní nebo zbraní a cenností dohromady. Víceúčelové trezory do domácnosti.

Prohlédnout
Uložení neomezeného počtu zbraní
Neomezený počet
v bezpečnostní třídě 1

Trezorové dveře na uložení neomezeného počtu

Krátké zbraně můžete mít uložené ještě lépe, ale trezorové dveře v I. bezpečnostní třídě je minimální požadavek stanovený zákonem. Je zajímavé, že trezorové dveře mohou vytvořit libovolně velký prostor pro zbraně. Pro klienty jsme tedy již vyráběli trezorové dveře s mnoha regály nebo prostor na libovolný počet zbraní, kde by jste neroztáhli ruce.

Prohlédnout
Trezory odpovídají zákonu o uložení zbraní číslo č. 13/2021 Sb. (před novelizací číslo 119/2002 Sb.).