Trezorové dveře

Trezorové dveře TD a TDV slouží pro ochranu objektů, místností, komorových trezorů, ale také pro místnosti kam se mohu schovat. Trezorové dveře většinou chrání cennosti, sklady zbraní, uměleckých děl a utajované archívy. Svou certifikovanou bezpečnostní odpovídají podmínkám pojišťoven, zákonu n auložení zbraní a jsou certifikované Národním bezpečnostním úřadem. Vyrábějí se v několika velikostech podle šířky průchodu od 60 do 120 cm. Blokovací systém je tvořen rozvorovým mechanizmem ovládaným klikou. Do stran se roztahují masivní válcové čepy. V uzamčeném stavu jsou dveře zajištěny zámkem na klíč. Na přání jiný zámek nebo dva zámky. Klasické provedení trezorových dveří je otevírané směrem ven z chráněného prostoru. Nezmenší vnitřní prostor místnosti. Dělají se v pravém i levém provedení. Montáž se provádí zalitím do železobetonu a dnes je oblíbenější provedení šroubováním. Skrz zárubně se dveře přišroubují do cihel nebo betonu. Zárubně pro zazdívání vyplní beton nebo se vyzdí z cihel.

Trezorové dveře TD - všeobecný přehled

Bezpečnostní třídaMontážní provedeníSměr otevírání
Trezorové dveře TD 60 1. třída trezorových dveří 2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 70 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 80 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 90 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 100 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 110 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř
Trezorové dveře TD 120 1. třída trezorových dveří2. třída trezorových dveří
na zazdění
šroubovací
ven
dovnitř

Dveře "na klíč"

Montujeme pro vás několik trezorových dveří TD měsíčně. Tým šikovných lidí dveře přiveze, nastěhuje až na místo a namontuje. Montáž probíhá tak, že se nemusíte o nic starat. Instalace dveří je prováděna podle norem a nařízení. Dveře se vyrábějí s packami pro zalití do železobetonu a ty moc často neinstalujeme. Nejčastěji si klient připraví přesný stavební otvor a montují se dveře šroubováním.

Trezorové dveře na zakázku

Trezorové dveře se vyznačují velkými možnostmi nastavení. Nejenom, že můžete mít pravé nebo levé. Můžete mít také standardně otevírané ven z chráněného prostoru a také dovnitř. V základním provedení mají trezorové dveře na venkovní chráněné straně zámek na klíč. Ten je samozřejmě možné zaměnit za jiný zámek nebo dva. Dveře je také možné mít v panickém provedení a to pak máte možnost se uvnitř zavřít.

Trezorové dveře TD 60

Trezorové dveře TD 60 jsou nejmenší ve standardní nabídce. Montáž šroubováním nebo pro zazdění. Otevírané ven z chráněného prostoru nebo dovnitř. Různé zámky. Také v panickém provedení.

Celkem:52.030 Kč
s DPH