Luxusní trezory

trezory na diamanty

Drobné úpravy na trezorech děláme již mnoho let. Vždy se našel náročný klient, který chtěl nějakou maličkost upravit podle jeho přání. Pak se udělal celý trezor v luxusním provedení. Měl úspěch a proto jsme do nabídky takové hezké trezory zařadili. Dnes od nás můžete mít jen nějakou malou úpravu nebo celý špičkový trezor.

Luxusní trezor na šperky

Luxusní trezor k narozeninám

Mnoho lidí před oslavami, výročími a narozeninami tápe nad tím, čím oslavence obdarovat. Kreativní a originální dárek může mít také podobu luxusního trezoru. Trezory se přeci hodí jako dárek, jen jste o tom ještě nepřemýšleli. Není žádnou překážkou jeho hmotnost ani velikost, protože my ho dovezeme až na místo. Až na místo kam si konkrétně tato klientka přála a to ještě v domluvený čas, kdy obdarovaný měl jednání mimo kancelář. Tohle je dárek, který obdarovaný jen tak neodloží.

Luxusní trezor na šperky

Jeden z nejhezčích luxusních trezorů, které jsme zatím dělali. Příjemná krémová barva trezoru je ozdobená leskle zlatými doplňky jako je hlavně zámek, klika a krytky pantů. Na druhou stanu je kontrastní použití černého sametu na polstrování. Když otevřete dveře trezoru uvnitř se samo rozsvítí. Vidíte tak do každého šuplíku na svou plesovou sadu šperků, hodinky nebo cokoli jiného. Samotné šuplíky jsou z pravého kořenového dřeva Akátu. Design není narušen žádným madlem a šuplík se otevírá když na něj sáhnete. Jako příjemný detail pak může působit ozdobení blokovacích čepů křišťály od Swarovského.

Luxusní menší trezor na šperky

Jeden z menších trezorů, které jsme upravovali na přání majitelky. Lakování je provedené ve zlaté metalíze. Blokovací čepy jsou rozzářené křišťály od firmy Swarovski. I když je malý, vešlo se přes celou vnitřní výšku několik prostorných šuplíků z kořenového dřeva. V každém šuplíku je sametová vložka na šperky nebo hodinky a poslední dole je prázdný, připravený na krabičky, dokumenty nebo zlaté cihly.

Luxusní trezor pro muže

Moje představa byla, že hezké trezory jsou pro ženy na šperky. Časem jsem změnil názor, protože více luxusních trezorů kupují muži. Někdo na sbírku hodinek, někdo na osobní věci. Tenhle černý trezor stojí na soukromém zámku v centru prahy. Pan majitel byl náročný a věděl co chce. Trezor je v lesklém černém laku, který je pro nás náročný, ale vypadá velice dobře. Na zakázku má na trezoru ovládací volant z nerezu. Také zadávací klávesnice musela sedět designem a je tedy stříbrná lesklá.