jinova trezory

Střípky z naší práce

novinky ze světa trezorů

Naší prací jsou čistě jen trezory. Většinou je to nudná práce kdy prodáváme pořád stejné krabice. Každý den je ale nějaké zpestření kdy je klient náročný a vymyslí něco netradičního. Ať je to v konstrukci trezoru, v příslušenství a nebo ve službách. O několik zajímavých akcí se s Vámi podělíme:

Nábytkový trezor určený pro zazdění

Klient si našel v domě úzký stavební otvor a oslovil nás s nápadem tam dostat zazdívací trezor nebo sejf SS. Zazdívací trezory nemají chráněné stěny a ty se vytvoří vrstvou betonu. Taková vrstva, ale zmenší celkovou šířku. Přišli jsme tedy s návrhem na nábytkový sejf NS, který se upravý pro zazdění. Vzadu zahnutí proti vytažení z betonu a vepředu rámeček, který zakryje volič kombinačního číselníku. Je to nákladnější mít trezor na zakázku, ale zase je to přesně to co chcete bez kompromisů.

Bankomat 1.000 kg po schodech

Při stěhování bankomatu je to úplně jiná práce než při stěhování trezoru. Takové bankomaty mohou mít i 1.300 kg. Konkrétně tady se stěhovalo tisíc kilo. Jiné je stěhování třeba proto, že se bankomat musí stěhovat jen nastojato, nesmí se naklonit. Potom je nepříjemné, že samotný už tak těžký trezor je obalený křehkou elektronikou a měkkými plechy, které se samozřejmě nesmí poškodit. Každé stěhování je náročné, ale extrém je když klient chce bankomat uprostřed schodů do výklenku.

Výroba extra trezorového klíče

Při renovaci celého trezoru je významnou částí renovace samotného zámku nebo zámků. Někdy se ale poštěstí a zámky jsou opravdu zajímavé. Někdy jsou to píchací klíče, které se otáčejí po spirále, někdy jsou to modernější klíče, které ale mají zuby na 4 strany. Konkrétně klíč na obrázku není top v těch zajímavých, ale jeho kopírování je opravdu náročné. Má na sobě jemný zářez a jeho zuby jsou netradičně tvarované.

výroba trezorového klíče