Zajímavé články o trezorech

Tradici v naší rodině máme již od roku 1968 a tak o trezorech víme hodně. Během našeho podnikání se nám stalo mnoho zajímavých situací a příběhů o které se chceme podělit. Také nás trezory baví a tak máme načteno i spoustu článků ze zahraničního tisku a od našich přátel.

Jak vykrást trezor

Zamyšlení o trezorech z jiného pohledu. Temná strana jsou právě zloději a nenechavci i když v dnešní době se jim nedá říkat kasaři.

Vykrádání trezorů, zloděj

Trezor Jack Daniela

Světoznámý výrobce značkového alkoholu měl neslavný konec svého života. Příliš se o tom neví. Byl u toho právě jeho vlastní firemní trezor.

trezor výrobce alkoholu Daniel

Trezor a EMP pulz

Jen velice málo našich klientů se zajímá o takovou vlastnost trezoru a hlavně jeho zámku. Odolají trezory a zámky atomovému výbuchu?

trezory odolné EMP pulzu

Trezory na Titaniku

Na zaoceánském parníku Titanic si lístek první třídy koupilo 58 milionářů a ti potřebovali trezory na své cennosti a diamanty.

Trezory na Titaniku

Trezor v bankomatu

Zajímalo Vás jak jsou v bankomatu uskladněné samotné bankovky? Ano, je to právě v trezoru, z kterého jsou důmyslně vydávané.

trezor v bankomatu

Levné trezory

Levně koupit dvakrát zaplatit. Také v trezorech je možné koupit levné provedení. V horším případě je dobrá cena díky nižší kvalitě.

levné trezory

Luxusní autotrezor

Občas se výrobce trezorů vyspí do dobré nálady a vyrobí něco jedinečného a luxusního. Představujeme Vám luxusní trezor inspirovaný Audi.

Luxusní autotrezor AUDI

Vodotěsné trezory

Chceme-li ochránit své cenné a ceněnné věci před vším musíme myslet na zloděje, ale také na požár a vodu. Vodě odolat je ale velice složité.

voděodolný, voděvzdorný, vodotěsný trezor

Zámek Titan

Pro velké pohodlí uživatele se na trezory montují elektronické zámky ve vyšší třídě B. Novinkou firmy S&G je právě model elektronický trezorový zámek Titan.

elektronický zámek trezoru S&G

Zloději topili trezory

Voda skryje i celý trezor, kterého se pachatelé museli nějak zbavit. Voda navíc z trezoru smyje i stopy po násilném otevření zloději.

hasiči trezory otevírání

Náramně těžký trezor

Pro stěhování jsou trezory jednou z nejtěžších věcí. Pro zloděje má ale dřina při stěhování zcela jiný rozměr. Motivuje ho bohatství.

těžký trezor

Luxusní trezor BelAir

Když nejde jen o bezpečnost, ale chcete mít to nejlepší co je vůbec možné za peníze získat. Luxusní a bezpečné provedení.

luxusní trezor BelAir

Zmoudření kasaře

Krátká povídka o návratu starého kasaře do rodného Kolína. Kam se neodvážil 50 let po tom co vykradl svojí první kasičku u firmy Palec.

trezory Kolín

Trezory na hodinky

Opravdu luxusní trezory nejen na hodinky, ale i další cennosti. Jsou vrchol v bezpečnosti a navíc jako perfektní uložení hodinek.

trezor na hodinky

Trezor v rybníce

Zahodit nějaký odpad do vody je nevychované. V tomhle případě je to ale trochu jinak, zloděj co vykradl trezor se ho potom chtěl zbavit.

trezor po vykradení

Trezory Feng shui

Psychologie prostoru nás učí žít v harmonii s prostorem. I samotný trezor silně ovlivňuje prostředí a naše pocity.

trezory podle filozofie Feng shui

Skrytý trezor

Nestane se každý den, že najdete trezor v podlaze o kterém jste do té doby nevěděli. Ještě lepší pak je, když je plný.

skrytý trezor v podlaze

Jak vybrat trezor

Nekupujete trezory každý den a před koupí něčeho takového se s nimi nejdřív chcete seznámit. Popíšeme náš pohled na výběr trezoru.

Jak vybrat trezor

Luxusní trezor
na dlouhé zbraně

Luxusní trezory pro toho, kdo má rád krásné věci a ještě k tomu vlastní zbraně. Zbraně se uloží podle zákona a stylově.

luxusní trezor na dlouhé zbraně

Výrobce trezorů Tresoria


Firma Tresoria nevyráběla podle svého názvu jen trezory, ale hlavně komorové trezory a například vzduchotechniku do pěchotních opevnění.

Tresoria - výrobce trezorů

Kriminalistický ústav


Vysoce odborný policejní útvar v Praze s celostátní působností. Specializuje se na výkon znalecké (expertizní) a kriminalistickotechnické činnosti ve více oborech.

luxusní trezor na dlouhé zbraně